مهندس اکبری معاون آب و خاک بر لزوم تسریع در اجرای طرح انتقال آب با لوله به 46 هزارهکتار از اراضی دشت سیستان تاکید کرد
1397/04/18

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم افزایش شیفت کاری، ارتقای سرعت اجرای روند کار و تسریع در تامین پمپ ها و الکتروپمپ‌های ایستگاه‌های پمپاژ طرح انتقال آب با لوله به 46 هزارهکتار از اراضی دشت سیستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع ‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، در پی سفر وزیر کشور به استان سیستان و بلوچستان و بازدید از طرح انتقال آبیاری به دشت سیستان،علیمراد اکبری نیز در جریان بازدید از این طرح بر لزوم افزایش شیفت کاری، ارتقای سرعت اجرای روند کار و تسریع در تامین پمپ ها و الکتروپمپ‌های ایستگاه‌های پمپاژ طرح انتقال آب با لوله به 46هزارهکتار از اراضی دشت سیستان تاکید کرد.

وی در این سفر از خطوط انتقال اصلی و شبکه توزیع به طول 4 هزار کیلومتر در سطح 150هزار هکتار اراضی قابل کشت، دو ایستگاه اصلی و 14 ایستگاه پمپاژ در شهرستان‌های هیرمند، هامون، زهک، زابل و نیمروز بازدید کرد.

درجریان این بازدید،مدیرکل دفتر بحران وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران ستادی، استانی و شهرستانی جهاد کشاورزی حوزه سیستان و مجریان طرح انتقال آب با لوله معاون وزیر جهاد کشاورزی را همراهی می کردند.

تعداد مشاهده خبر77 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal